Humanistyczny ślub plenerowy Żanety i Jacka

Humanistyczny ślub plenerowy

„Miłość nie jest zapisana na papierze, bo papier można wymazać. Nie jest też wykuta w kamieniu, bo kamień można złamać. Miłość jest wypisana w sercu i tam pozostaje na wieczność„. Tymi pięknymi słowami rozpoczął się humanistyczny ślub plenerowy Żanety i Jacka w wyjątkowym miejscu, jakim jest Restauracja L’Entre Villes.

A do nas Żaneta napisała:
„Super materiał!!! Dzięki, że byliście z nami! Jesteście rewelacyjni i bardzo profesjonalni. Oglądając przygotowany przez Was film nie mogę się na niego napatrzeć 🙂 Zdjęcia są tak idealne, że nawet sobie tego tak nie wyobrażałam. Nigdy nie zrobiłam tak pięknych zdjęć, jakie dostałam od Was. Mam nadzieję, że jesteście świadomi, że tą pamiątkę będziemy oglądali na starość i pomyślimy wtedy też o Was. Przyczyniliście się do ważnej rzeczy i dzięki Wam ten dzień zapamiętamy do końca życia !”

Teledysk ślubny – ślub humanistyczny

Jednak zanim mieliśmy przyjemność w niej uczestniczyć, odbyła się sesja narzeczeńska naszej pary.

Sesja narzeczeńska – Gdańsk

Narzeczeni na miejsce sesji wybrali Gdańsk i właśnie tam spotkaliśmy się po raz pierwszy – ona żywiołowa, on spokojny i opanowany. Żaneta i Jacek to jedna z tych par, z którymi natychmiast poczuliśmy chemię. Od razu mieliśmy wrażenie, jakbyśmy znali ich od dawna.

Okazało się, że fotografia ślubna i film ślubny dla Żanety i jej taty to nie nowość – oboje się tym zajmowali. Nie po raz pierwszy profesjonaliści z branży korzystają z naszych usług, za co jesteśmy wdzięczni. To dla nas wielkie wyróżnienie. Dziękujemy 🙂

Przygotowania do ślubu – humanistyczny ślub plenerowy

Humanistyczny ślub plenerowy

Restauracja L’Entre Villes to świetne miejsce, gdzie można zorganizować ślub plenerowy i wesele w jednym miejscu. Mieści się ona w ponad 100-letniej odrestaurowanej willi w Sopocie. Kuchnia jest doskonała, czego doświadczyliśmy na własnych kubkach smakowych :), do tego ciekawy wystrój i piękny ogród, gdzie odbyła się ceremonia ślubu Żanety i Jacka.

Elegancką ceremonię humanistyczną poprowadziła fantastyczna Dominika Hermanowicz z Ceremonie-Humanistyczne.pl . Padło wiele pięknych i wzruszających słów. Zaproszeni goście usłyszeli przygotowane osobiście przez Żanetę i Jacka przysięgi, w których mówili o swojej miłości, przyjaźni, szacunku i wzajemnym oddaniu. Młoda Para wspominała później, że ten moment był dla nich szczególnie stresujący, ale i ogromnie wzruszający. Bardzo ważne było dla nich to, że będąc w otoczeniu najbliższych – rodziny i przyjaciół, mogli z nimi dzielić swoje szczęście, czuli ich obecność i życzliwość. Przyznali się też, że swoje przysięgi napisali dopiero późnym wieczorem w przeddzień ślubu 🙂

Wesele w L’entre Villes

Nie lada niespodzianką dla gości podczas przyjęcia weselnego był koncert Conrado Yanez, zwycięzcy z Must Be The Music. Pierwszy taniec Para Młoda zatańczyła do śpiewanego przez niego utworu. Po koncercie rozpoczęła się szalona, żywiołowa zabawa przy doskonałej muzyce, którą serwował DJ Baltazar

Sesja ślubna – Pałac Ciekocinko

Pałac Ciekocinko to fantastyczne miejsce na sesję ślubną. Zdjęcia ślubne robią się tam same 🙂 Do dyspozycji mieliśmy otoczenie pałacu, wnętrza, staw i stadninę.

Sesja ślubna nad morzem

Zdjęcia w plenerze zakończyliśmy na plaży w Lubiatowie. Wiało potwornie, ale było warto – złoty zachód słońca wynagrodził nam nawet urywający głowy wiatr. Szalejąca natura i wyjątkowa żywiołowość Żanety i Jacka dały efekt w postaci zwariowanych i jednocześnie zmysłowych, romantycznych zdjęć.
Przyznajemy się bez bicia – takie kadry kochamy najbardziej 🙂

Na koniec jeszcze refleksja Żanety na temat stresowania się w dniu ślubu: stres jest niepotrzebny, najważniejsza jest radość, bo przecież to jest wyjątkowy, piękny dzień, taki który już się nie powtórzy i trzeba się nim cieszyć. I my zgadzamy się z tymi słowami.

Żaneto i Jacku! Bardzo Wam dziękujemy za to, że nam zaufaliście, za Waszą serdeczność i ciepło, za niesamowitą energię i ogromne zaangażowanie, bez których nie byłoby tych rewelacyjnych zdjęć i filmu. Praca z Wami była dla nas wielką przyjemnością, dziękujemy!

Dodatkowe informacje:

Suknia ślubna – Atelier Chloe

Smoking – Krawiec Wiśniewski

Makijaż – Julia Gołębiewska wizaż

Fryzura – Diana z „Twój Przystanek”

Fryzura męska – Kamil z Yes. – pracownia fryzjerska – Yes. – Pracownia fryzjerska – Barber Shop – tel. 58 664 97 85

Ceremonia humanistyczna Dominika Hermanowicz

Biżuteria – Aclari Diamonds

Obrączki ślubne – Jubitom

Dekoracje florystyczne – kwiaty – Flora Muzyka

Oprawa muzyczna – DJ Baltazar

Artysta – Wokalista – Conardo Yanez

Sala weselna i ceremonia w ogrodzie Restauracji L’entre Villes

Plener ślubny – Pałac Ciekocinko Hotel Resort and Wellness
oraz Plaża w Lubiatowie