Pałac Goetz – wesele

Pałac Goetz Brzesko - wesele. Teledysk ślubny, film ślubny, kamerzysta na wesele, filmowiec.

Pałac Goetz – wesele. Historia poznania się Pary Młodej jest jak wyjęta prosto z baśni o Kopciuszku.

Ich drogi skrzyżowały się w magiczny sposób i przekształciły w piękną opowieść o dwojgu ludziach, którzy zdecydowali się iść razem przez życie.

Teledysk ślubny

Ślub i wesele to niezapomniane wydarzenia w życiu każdej Pary Młodej. Dla Kasi i Jana magiczne miejsce, jakim jest Pałac Goetz, było jak z bajki. Architektura pałacu wprowadza wyjątkową atmosferę – pełną uroku i klasy. To tutaj zaczęła się ich wspólna historia małżeńska.

Panna Młoda w pięknej sukni ślubnej od Paprocki & Brzozowski wyglądała zjawiskowo. Wyjątkowa suknia podkreślała jej piękno, delikatność i pewność siebie – wszystko to, co kobieta potrzebuje w dniu swojego ślubu.

Nie mogło zabraknąć wzruszającego first look, chwili, kiedy para po raz pierwszy zobaczyła się w strojach ślubnych. Ten moment był niewątpliwie jak z filmu – emocje i uczucia malowały się na ich twarzach, a oczy świeciły blaskiem prawdziwej miłości.

Pałac Goetz – ślub plenerowy

Ceremonia kościelna odbyła się plenerowo, w pięknym otoczeniu Pałacu Goetz. Oprawa muzyczna ceremonii ślubu zrealizowana przez Adama Drzewieckiego stworzyła wyjątkową atmosferę, a czytanie „Pieśni nad pieśniami” przez Młodą Parę stanowiło wyjątkowy moment, który zjednoczył ich w tę jedną, wielką miłość.

Dekoracje ślubne oraz bukiet Panny Młodej wykonane przez Panią Ewę Klimek z Floral Concept Store dodawały wyjątkowego uroku i kolorów całości. Wzruszające życzenia rodziców podczas błogosławieństwa, to był moment, który na zawsze pozostanie w sercach nowożeńców.

Pałac Goetz – wesele

Spektakularny pierwszy taniec był niczym z filmowej sceny. Para Młoda tańczyła w blasku świateł i oklasków gości. Przemowy były prawdziwym spektrum emocji – zarówno zabawne, jak i głęboko wzruszające. Chwile te z pewnością pozostaną w pamięci każdego z obecnych.

Zespół Vini Band rozpalił atmosferę swoimi coverami, bawiąc gości do białego rana. Zarówno wewnątrz Pałacu Goetz jak i na jego tarasie odbywały się pełne energii tańce.

Tradycja została złamana – oczepiny, rzut bukietem i muchą odbyły się jeszcze przed zachodem słońca. Wieczór zakończył się efektownie podanym tortem weselnym i piękną fontanną sztucznych ogni w tle.

Sesja plenerowa na terenie Pałacu Goetz była jak podróż po krainie marzeń. Każde ujęcie oddawało magię tego miejsca, a nowożeńcy zachwycali swoją miłością i radością.

To wesele w Pałacu Goetz pozostawiło w sercach wszystkich uczestników niezapomniane chwile, pełne miłości, magii i radości.

Z pozdrowieniami – Janaszkiewicz.com – film i fotografia ślubna 🙂

Fotograf na ślub, kamerzysta, filmowiec ślubny.

Kilka słów od Pary Młodej:

Jeśli chodzi o film to z łatwością stwierdzamy fakt, że podjęcie współpracy z Tobą było jedną z lepszych decyzji związanych z naszym ślubem.

Film jest w chwili obecnej największą naszą pamiątką z tego dnia, który jednak pamięta się jak za mgłą. Film oddaje emocje, uczucia nasze i gości a nawet pokazuje rzeczy, o których nie wiedzieliśmy.

Z ogromnym wzruszeniem, momentami i śmiechem oglądnęliśmy go już na drugi dzień rano, po dostarczeniu przesyłki. Zaprosiliśmy do oglądania nasze Mamy, więc wszyscy mieliśmy wspaniały powrót do tamtego wielkiego dnia.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem montażu filmu. Podoba nam się to, że tak sprawnie poprzeplatałeś przemowy (ojców, brata, księdza) z sytuacjami na weselu. Film jest przez to dynamiczny i ciekawy.

No i filmy z drona zrobiły super robotę!! Pałac z lotu ptaka wygląda obłędnie!

Jeszcze raz dziękujemy, że byłeś z nami. Bardzo cieszymy się z tej pamiątki, którą dla nas przygotowałeś.

Kasia i Jaś