Fotograf ślubny Poznań – wesele Ani i Łukasza

Fotograf ślubny Poznań – sesja narzeczeńska

Fotografowanie ślubu i wesela Ani i Łukasza było dla nas niesamowitą przygodą! Cała historia rozpoczęła się od ich sesji narzeczeńskiej w malowniczych okolicach Szamotuł, gdzie piękny las stanowił idealne tło. Tuż obok było malownicze jeziorko, które wykorzystaliśmy do zdjęć na łódce. Ania z Łukaszem zabrali na sesję narzeczeńską swoje rowery, dzięki czemu powstały magiczne fotografie. Sesję zakończyliśmy słodkim akcentem w kawiarni, gdzie delektowaliśmy się lodami robiąc zdjęcia narzeczonym.

Fotograf ślubny Poznań – przygotowania do ślubu

Kolejnym etapem było fotografowanie przygotowań do wesela. Ania skupiła się na makijażu, podczas gdy Łukasz relaksował się grając w kosza. Wzruszenie rodziców podczas błogosławieństwa było nie do opisania.

Ślub w Bazylice Kolegiackiej w Szamotułach

Uroczystość ślubna odbyła się w przepięknej Bazylice Kolegiackiej w Szamotułach.

Było to nie lada wyzwanie do sfotografowania, ponieważ Łukasz jest piłkarzem i media bardzo się interesowały tym ślubem. W konsekwencji musieliśmy konkurować z innymi fotografami z mediów i z fankami Łukasza, chcącymi zrobić mu zdjęcie 🙂

Moment, gdy Ania szła do ołtarza, był niezapomniany, a długi welon dodawał uroku.

Obrączki Cartier były wyrazem pięknej miłości Pary Młodej.

Hotel Remes – wesele – fotograf na ślub Poznań

Po ceremonii przyszedł czas na wesele w urokliwym Hotelu Remes. Dekoracje i strefa chillout przygotowane przez firmę Art Size z Poznania robiły wrażenie. Para Młoda przyjechała do hotelu eleganckim Rolls-Royce’em.

Życzenia dla Pary Młodej to było coś więcej, niż tylko piękne słowa. To była energia, która przepływała przez uśmiechy i wzruszenia, przenikając głęboko do serc nowożeńców.

Po krótkich przemowach i toastach weselnych przyszedł czas na widowiskowy pierwszy taniec Ani i Łukasza.  Był to magiczny moment, który wprawił wszystkich w zachwyt. Później goście bawili się przy muzyce zespołu Bzzyk-Band, a po zabawie na parkiecie relaksowali się w strefie chillout oraz robiąc zdjęcia w fotobudce.

Hotel Remes – wesele

Krojenie tortu przez Młodą Parę to kolejny magiczny moment. Gromkie brawa, uśmiechy na twarzach gości i migawki aparatów, by uchwycić ten magiczny moment.

I jak w każdej dobrej historii, kiedy ostatni kawałek tortu zostaje podany gościom, jest to zapowiedź długiego i słodkiego życia, które Młoda Para będzie razem dzielić.

Niezwykłą niespodzianką dla Ani i gości weselnych był występ Pana Młodego. Łukasz wcielił się w postać niezrównanego króla popu – Michaela Jacksona i dał pokaz tańca. Jego występ był jak magiczna podróż w czasie, przenosząc wszystkich gości w lata świetności muzyki i tanecznego geniuszu. Wydawało się, jakby sam Michael Jackson wyszedł na parkiet. Goście i Panna Młoda byli oczarowani.

Sesja ślubna nad morzem – fotograf ślubny Poznań

Po raz trzeci mieliśmy okazję spotkać się z Anią i Łukaszem podczas sesji ślubnej nad morzem. Pustka na plaży przed sezonem pozwoliła nam na stworzenie niezapomnianych fotografii, a Para Młoda fantastycznie nam pozowała.

Fotografowanie ślubu Ani i Łukasza było dla nas niesamowitą przyjemnością i niezwykłą okazją do uwiecznienia piękna ich miłości. Hotel Remes to doskonałe miejsce na takie uroczystości.

Aniu i Łukaszu, fotografowanie Was było wyjątkowym doświadczeniem, które zawsze będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy.

Ślub – Kolegiata w Szamotułach

Przyjęcie – Hotel Remes w Opalenicy

Zespół muzyczny – Bzzyk-Band

Dekoracje – ArtSize

Obrączki – Cartier