„FOTOGRAFUJĄC, STARAJ SIĘ POKAZAĆ TO, CZEGO BEZ CIEBIE NIKT BY NIE ZOBACZYŁ”.

– Robert Bresson –

Nasza wrażliwość oraz sposób, w jaki postrzegamy świat, sprawiają, że w pracach, które tworzymy – zarówno filmowych, jak i fotograficznych – pierwsze miejsce zajmują ludzie i towarzyszące im emocje.

W tak szczególnym dniu, jakim jest dzień ślubu, nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie – jest miejsce na radość, wzruszenie, rozrzewnienie, ale też napięcie i niepokój. To dzień bogaty w wydarzenia, które razem tworzą piękną, romantyczną historię.

Naszym celem jest opowiedzieć ją w niebanalny, zajmujący sposób; pokazać bogactwo uczuć i zdarzeń, ale też wyjątkowe miejsca, stroje, dekoracje, czyli to wszystko, co sprawia, że każdy ślub jest niepowtarzalny.

Zarówno filmy, jak i fotografie, które wykonujemy, cechuje niemal ascetyczna prostota. Stawiamy na elegancję, nie ulegamy sezonowej modzie. Jednocześnie nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowych rozwiązań. Chcemy, by nasze prace, nawet po wielu latach, nadal zachwycały i wzruszały.

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem i tym doświadczeniem chcemy podzielić się z Wami.

Opinie naszych Par Młodych

Kochani,
JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!
Dziękujemy za waszą niezwykłą pasję, którą widać gołym okiem na zdjęciach, radość tworzenia czegoś niepowtarzalnego, pełen profesjonalizm, otwartość na nasze niekiedy dziwne pomysły :), uśmiech, poczucie humoru, czytanie w naszych myślach, rozumienie się bez słów i spełnienie naszych najskrytszych marzeń!!!
Dzięki Wam sesja plenerowa to była czysta przyjemność, żywioł, przygoda, a nie tradycyjne „zdjęcia pod drzewkiem” 🙂
Przed „spotkaniem na żywo” wiele zdjęć różnych osób może się podobać, ale nie one są najważniejsze. Liczy się przede wszystkim człowiek, a wy nas po prostu urzekliście!!!
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli zostać ponownie Waszymi „muzami” :)))
Buziaki

Asia i Tomek

Chcemy podziękować za to, że dzięki Wam mamy cudowną pamiątkę ze ślubu. W tym roku minęła nasza pierwsza rocznica i kiedy oglądaliśmy film i zdjęcia przeżywaliśmy wszystko ponownie.
Mówiliśmy Wam, że często mamy wesela i w tym roku średnio raz w miesiącu bawiliśmy się na weselu, przyznam – nieskromnie, że nie widziałam lepszego filmu i zdjęć ze ślubu. To nie tylko moje zdanie, znajomi twierdzą że nasz film jest pierwszym, który obejrzeli od początku do końca bez przewijania a zdjęcia to – cytuję – „dzieła sztuki”.
Jesteście profesjonalistami w tym, co robicie i podziwiamy Was za to. Ostatnio pochwaliliśmy się naszym albumem pewnemu kamerzyście na sesji ślubnej koleżanki a on rozpoznał w tym Waszą rękę i powiedział, że trafiliśmy na najlepszych specjalistów od filmu i fotografii w woj. wielkopolskim.
Jeszcze raz – dzięki, będziemy Was polecać.

Martyna i Robert

Początkowo, planując ten najważniejszy dzień w naszym życiu, nie mieliśmy zamiaru skorzystać z usług kamerzysty.
W pamięci stale mieliśmy filmy przyjaciół czy znajomych, gdzie po ekranie latały zakochane kiepsko animowane gołąbki czy serduszka, a całość była tak nudna, że oglądanie przypominało tortury.
Ten nasz obraz „starej szkoły” filmowania zmienił się, kiedy zobaczyliśmy klipy ślubne umieszczone na stronie Pawła.
Ok. 3 min filmu nakręcone i zmontowane w taki sposób, że całość jest niesamowicie romantyczna, ciekawa a często i wzruszająca.
Wtedy już wiedzieliśmy, że my też chcemy mieć właśnie taką pamiątkę i tak naprawdę zdecydowaliśmy się na współpracę tylko na tej podstawie.
Natomiast nasz film i klip dodatkowo bardzo, bardzo pozytywnie nas zaskoczył.
Przerósł wielokrotnie nasze oczekiwania.
Film jest dynamiczny, ciekawy, romantyczny. Każdy moment tego filmu ogląda się z zapartym tchem.
Wszyscy znajomi, którzy oglądali  film nie mogą wyjść z podziwu… mówią że ogląda się to jak prawdziwy film.
PEŁEN PROFESJONALIZM!
Dodatkowo Paweł jest przesympatyczny i bardzo dyskretny….praktycznie niezauważalny podczas pracy a przy tym potrafiący ująć wszystko co najistotniejsze.
Gorąco polecamy!

Aneta i Maciej

Pawle, chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za niesamowite uwiecznienie Naszego Dnia.  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem świetnych ujęć, rewelacyjnego montażu i podkładu muzycznego. Jakość filmu w sprawia, że ma się wrażenia oglądania profesjonalnego film. Jest to nie tylko nasza opinia, ale i opinie naszych znajomych i rodziny, podkreślają, że nie widzieli jeszcze nigdy tak nowoczesnego i rewelacyjnie nakręconego filmu. Będziemy Cię polecać, chociaż nie musimy, bo twoje dzieło mówi samo za siebie. Pozdrawiamy i DZIĘKUJEMY !!!

Paulina i Wojtek

Chcielibyśmy Wam bardzo gorąco podziękować. Nie tylko za wspaniałe zdjęcia i bardzo ciekawy film, ale również za tę spokojną i ciepłą atmosferę, jaka panowała podczas naszej współpracy. I nawet jeśli byliście znużeni czekaniem na nas lub innymi opóźnieniami, nigdy nie daliście nam tego odczuć. Wszystko miało swoje miejsce i czas; żadnego pośpiechu. Przyznam, że mimo zmęczenia czuliśmy się zrelaksowani i rozluźnieni. Podziwiamy i szanujemy Wasz pełen profesjonalizm.
Cała rodzina i znajomi chwalili Waszą pracę. Zwłaszcza znajomi z Irlandii, przyzwyczajeni do zupełnie innego stylu, byli pod ogromnym wrażeniem. Zachwycali się oglądając zdjęcia – tak inne od tych, które dotąd widzieli. Są przede wszystkim naturalne. Wychwytują to, co najważniejsze, ale pokazują również detale, które umknęły nam w tym całym weselnym zamieszaniu. Magda – ukłony dla Twojego dobrego oka, ciężkiej pracy i przede wszystkim talentu!
Film zrobił nie mniejsze wrażenie! Jego jakość nie podlega żadnej dyskusji! Zmontowany bez zbędnych ozdobników daje przyjemność z oglądania. Paweł – dziękujemy za te niemal hollywoodzkie doznania! I również ogromny szacunek dla Waszej ciężkiej pracy! Nawiązując z Wami kontakt, sądziliśmy że zamawiamy towar z górnej półki. Dostaliśmy jeszcze więcej!
Dla tych, którzy jeszcze się wahają, zastanawiają czy warto – nie ma na co czekać! Dzwońcie, bo Wam termin przepadnie!! Nie będziecie żałować!

Monika i Bartek

Cześć,
Przepraszam, że tak długo to trwało, ale mieliśmy trochę załatwiania, a i przy okazji możemy Wam przekazać nie tylko nasze wrażenia z waszej pracy, ale również części rodziny i znajomych!
Nie ma dużego zaskoczenia, mając na uwadze naszą opinię – wszyscy są zachwyceni! Główne komentarze to – „nigdy czegoś takiego nie widziałem”, „nie wiedziałem, że z wesela można zrobić film” oraz „doskonale dobrana muzyka”! My z Iwoną mamy podobne odczucia oraz wiele więcej pozytywnych!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, mając na uwadze również doskonałą atmosferę, jaka panowała na sesji! Dlatego referencje są szczere i zasłużone!

Szanowni Państwo.
Z wielką przyjemnością, dzieląc się z Państwem naszym doświadczeniem, mamy przyjemność polecić Państwu profesjonalizm, jaki swoją pracą reprezentują Magda i Paweł Janaszkiewiczowie. Dzięki ich pracy nasz niezapomniany i wyjątkowy dzień, w którym powiedzieliśmy sobie „będę przy Tobie na zawsze”, przetrwa nie tylko w naszej pamięci, ale i na wspaniałych zdjęciach oraz wyjątkowym filmie.
Widzieliśmy wiele prac firm zajmujących się oprawą multimedialną, ale żadna nie może równać się z końcowym efektem pracy Magdy i Pawła, który przysporzył nam ponownie wzruszeń, jakich doznaliśmy w dniu naszego ślubu. Jesteśmy przekonani, że tak wyjątkowy efekt został osiągnięty nie tylko dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom Magdy i Pawła, ale również ich osobistemu zaangażowaniu, które było zauważalne na każdym etapie współpracy.
Wiemy jak ważny dla każdego z narzeczonych jest dzień ślubu, jak ważna jest troska o każdy drobny szczegół, o którym czasami myśli się godzinami, a on przemija w czasie ceremonii niezauważalnie, czego sami doświadczyliśmy. Dlatego polecamy Państwu pracę Magdy i Pawła, którzy w dniu naszego ślubu, pomogli nam zapomnieć o kwestii oprawy multimedialnej ceremonii ślubnej oraz wesela, a do tego efekt ich pracy zachwycił nie tylko nas samych, ale również naszych najbliższych oraz znajomych!

Iwona i Marcin

Zdjęcia sygnowane nazwiskiem Janaszkiewicz trafiły w nasze ręce w zasadzie przez przypadek, ale w dobrym momencie – szukaliśmy właśnie fotografa na nasz ślub. Nie jesteśmy specjalistami od fotografii, ale te zdjęcia po prostu świetnie nam się oglądało – były oryginalne i jednocześnie naturalne. Od początku wiedzieliśmy więc, że to dobry wybór.
Współpraca z Magdą i Pawłem przebiegała znakomicie, zresztą oni sami to przesympatyczni ludzie, co nie jest bez znaczenia w trakcie kilkugodzinnego brnięcia w pełnym rynsztunku po polach, łąkach i nie tylko 😉 Pomimo tych wszystkich pozytywnych wrażeń, kiedy obejrzeliśmy fotki z nami w roli głównej i tak poczuliśmy, że efekt przerósł nasze oczekiwania.
Jesteśmy oczarowani zdjęciami. Zresztą, one mówią same za siebie.
Znajomi (i nieznajomi) wciąż pytają, kto nam robił te zdjęcia, także spodziewajcie się jeszcze większego nawału pracy.
Pozdrawiamy serdecznie

Agnieszka i Jacek