Hotel Gerczak – Jażdżówki – wesele Gosi i Maćka

Hotel Gerczak – wesele Gosi i Maćka to już czwarta impreza, jaką mieliśmy przyjemność fotografować i filmować w  tym gronie znajomych. A wszystko zaczęło się od ślubu Kasi i Pawła – w tym samym kościele i w tej samej sali weselnej Hotelu Gerczak.

Kilka słów od Gosi i Maćka:
Kochani,
Wlasnie skończyliśmy wszystko oglądać (mam nadzieje ze nie budzimy Was powiadomieniem, jesli tak to przepraszamy ale nie mogliśmy sie powstrzymać), emocje poziom TOTAL! Zdjęcia przepiękne a film równie czadowy co teledysk. Jesteśmy cholernie zadowoleni!
Mnóstwo radości dzieki Wam i pamiątka na całe zycie. Pamiętajcie o tym zawsze! My zawsze będziemy wdzięczni. Dziękujemy :)))
Ściskamy najmocniej!
m&m

Teledysk ślubny Gosi i Maćka – Hotel Gerczak – wesele

Sesja narzeczeńska

Plenerową sesję narzeczeńską i ślubną zrobiliśmy w Trójmieście. Gdańsk, Gdynia i Sopot to miejsca, które szczególnie lubimy odwiedzać.

Przygotowania do ślubu i wesela w Hotelu Gerczak

Para Młoda zadbała o wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Przepiękne dekoracje ślubne, mnóstwo detali  i gorąca atmosfera od samego rana sprawiły, że zdjęcia i film robiły się same 🙂  Zwróćcie uwagę na podwieszany sufit z kwiatów. Pan Młody stanął na wysokości zadania i zawiesił go w zaledwie 20 godzin 🙂 Suknia ślubna projektu Gosi.

First look Pary Młodej – Hotel Gerczak – wesele

Pierwsze spotkanie Pary Młodej w dniu ślubu.

Ceremonia ślubu

Ślub odbył się w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Rudzienicach.

Hotel Gerczak – przyjęcie weselne

Sala weselna – Mazurskie Centrum Aktywnego Wypoczynku Gerczak
DJ na wesele – Krzysztof Kleszczyński

Hotel Gerczak – wesele

Sesja ślubna – Gdańsk, Gdynia – Orłowo

Z pozdrowieniami 🙂
Janaszkiewicz.com
Fotograf ślubny, kamerzysta ślubny.