Hotel Kolumna Park – wesele Agnieszki i Artura

Wesele – Hotel Kolumna Park

Ceremonia ślubu – bazylika kolegiacka Wszystkich Świętych w Sieradzu

Agnieszka i Artur poznali się na studiach. Łączy ich nie tylko miłość, ale i pasja, którą jest wspólna praca.  Artur świetnie to ujął: „W domu dajemy sobie buzi, a w pracy przybijamy piątkę”.
Oboje bardzo lubią podróżować. Ona ceni jego poczucie humoru, spokój i opanowanie, natomiast on kocha jej żywiołowość.

Zaręczyny były dla Agnieszki niespodzianką.  Artur obmyślił wszystko i zrealizował w ciągu dwóch dni.

Sesja narzeczeńska nad morzem

Mimo pomocy obydwu mam i przyjaciółek, zakup sukni okazał się dla Agnieszki niełatwy. Wizyty w kolejnych salonach nie przynosiły efektu i w końcu wymarzona suknia powstała w pracowni krawieckiej, w tej samej, w której wcześniej uszyto sukienkę komunijną Agnieszki. Artur natomiast swój strój skompletował w dwie godziny.

Jednym z najbardziej stresujących momentów w czasie przygotowań do ślubu było odebranie zamówionych wcześniej obrączek – kiedy po nie pojechali, okazało się, że obie są za małe. Obrączki, które dziś noszą, dotarły do nich kilka dni przed ślubem.

Pomysł na druhny pojawił się w momencie, kiedy przyjaciółki Agnieszki stwierdziły, że chciałyby być blisko niej w tym dniu i razem z nią go przeżywać. A skoro są druhny, to muszą być i drużbowie.

Ceremonia ślubu – bazylika kolegiacka Wszystkich Świętych w Sieradzu

Chwila wejścia Agnieszki do kościoła była dla obojga bardzo emocjonująca. Prowadził ją tata i Artur z daleka widział jak bardzo oboje są wzruszeni.

Podczas ceremonii  najbardziej emocjonującym momentem była dla nich przysięga, emocjonującym tak bardzo, że oboje niewiele z niego zapamiętali. Agnieszka z całą pewnością jednak nie zapomni, jak trudno jej było nałożyć Arturowi obrączkę. Na szczęście wszystko się udało i obrączka znalazła się tam, gdzie być powinna.

Hotel Kolumna Park – wesele

 

Oboje zgodnie stwierdzili, że wykonanie pierwszego tańca było nie mniej stresujące, niż złożenie przysięgi. Agnieszka czuła, że depcze swoją suknię, Artur czuł, że depcze suknię Agnieszki i oboje myśleli o tym, by nieoczekiwanym elementem układu nie okazała się spadająca suknia.
Nic się jednak takiego nie wydarzyło i pierwszy taniec Młodej Pary został entuzjastycznie przyjęty przez wszystkich gości.

Dużą i jednocześnie bardzo miłą niespodzianką dla Agnieszki i Artura była prezentacja ich zdjęć podczas przyjęcia, którą przygotowali dla nich znajomi.

Wesele? Hotel Kolumna Park to świetny wybór na takie wydarzenie.

Całą przygodę z Agnieszką i Arturem możemy podsumować tak: było wspaniale!