Villa Natura w Dolsku – wesele Darii i Dominika

Wesele – Villa Natura – Dolsk

Ślub – Bazylika Świętogórska w Gostyniu

Ślub Darii i Dominika to nieustająca opowieść o szczęściu i miłości.

Teledysk ślubny – Villa Natura – wesele

Plenerowa sesja narzeczeńska

Pierwsze nasze spotkanie to plener narzeczeński, na który zostaliśmy zaproszeni do Dolska, gdzie Daria i Dominik się poznali. To był niezapomniany dzień – pełen radości i zabawy, zakończony wieczorem nastrojowymi ujęciami w pięknie oświetlonym ogrodzie. W tym dniu mieliśmy też okazję podejrzeć przyszłą Młodą Parę podczas wizyty w szkole tańca Desperado w Gostyniu. Daria i Dominik ćwiczyli tam pod okiem instruktorki swoje taneczne show, którym później olśnili gości weselnych.

Dzień ślubu był dniem idealnym. Wszystko dopięte na ostatni guzik, perfekcyjnie przygotowane – począwszy od wyjątkowej sukni Darii projektu Macieja Zienia, aż do najmniejszych detali, które razem tworzyły cudowną, romantyczną oprawę.

Ślub w Bazylice Świętogórskiej w Gostyniu

Ceremonię zaślubin w Bazylice Świętogórskiej w Gostyniu poprowadzili zaprzyjaźnieni księża, którzy stworzyli podczas uroczystości szczególną atmosferę – podniosłą i jednocześnie bardzo lekką, radosną.

Villa Natura w Dolsku – wesele

Para Młoda zaprosiła swoich gości do Villi Natura w Dolsku.

Ślubna sesja plenerowa – Wrocław

Nasza przygoda z Darią i Dominikiem miała swój finał we Wrocławiu, gdzie oboje studiują i zaproponowali zrobienie ujęć plenerowych właśnie tam. Wrocław jest jednym z tych miejsc, do których szczególnie chętnie wracamy. Dzięki Darii i Dominikowi spędziliśmy tam wspaniały dzień, który zaczął się w niezwykle urokliwym Parku Szczytnickim (ta fontanna!), a zakończył wieczorem na wspaniałym wrocławskim Rynku.