Pałac Jaśminowy – ślub i wesele Pauliny i Wojtka

Ślub i wesele – Pałac Jaśminowy

Panna Młoda na białym rumaku? Trzy raz tak! To było wesele jak z bajki, takie o którym marzy każda zakochana Para. Przejażdżka na pięknym wierzchowcu to początek i koniec mojego klipu, pętla scenariusza. A co działo się w międzyczasie? Oj wiele! W tym tekście uchylę Wam tylko rąbka tajemnicy. Chętni na więcej? Zapraszamy do oglądania 🙂

Na dobry początek

Ślub Pauliny i Wojtka to gratka dla każdego fotografa i kamerzysty. Uroczystość odbyła się w pięknym, białym namiocie, a wesele w Pałacu Jaśminowym, wspaniale udekorowanym na tę okazję. Para Młoda, Paulina i Wojtek, promienieli szczęściem i radością, co możecie zobaczyć na filmie. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. I wiem, że oni też! 🙂

„Tak” w namiocie? Było wspaniale!

Przyzwyczajony do ceremonii w kościelnych arkanach lub USC, doceniłem bardzo propozycje Młodych, a ślub w białym namiocie chwycił mnie za serce. Było biało, było uroczyście, było c-u-d-o-w-n-i-e! Pogoda na chwilę zawiodła, więc pomysł okazał się też niezwykle praktyczny. Wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem, a uroczystość, inaczej niż w kościele, odbyła się w dużo swobodniejszej, ale nadal podniosłej atmosferze.

Wesele Pałac Jaśminowy? Polecam!

Ślub w Pałacu Jaśminowym to naprawdę dobry pomysł. Byłem pod wrażeniem dobrej organizacji tego miejsca, a sala, w której odbyła się impreza, spełniła swoje zadanie pod każdym względem. Organizacja wesela na 100% była dla Młodych wyzwaniem, ale wszystko okazało się znakomite – od jedzenia, przez muzykę i dodatkowe atrakcje dla gości.
Kochani, życzę Wam tradycyjnie wszystkiego co najlepsze – spełnienia marzeń i cudownego małżeństwa, na które inni będą patrzeć z mieszanką podziwu i zazdrości 🙂 Predyspozycje są, teraz tylko trzeba bardzo chcieć! Wszystkiego, co dobre i piękne – Janaszkiewicz.com – film i fotografia ślubna.

P.S.
Paulinie i Wojtkowi zostałem polecony przez Kasię i Pawła, u których robiliśmy film i zdjęcia ze ślubu.

Ceremonia i wesele: Pałac Jaśminowy
Dekoracje ślubne: Ceremonia