Dwór Złotopolska Dolina – wesele Kasi i Sebastiana

Wesele – Złotopolska Dolina

Ceremonia ślubu – Kościół pw. św. Zygmunta w Warszawie

Kasia i Sebastian to już trzecia para spośród grupy przyjaciół, powierzających nam zrobienie zdjęć i filmu ze swojego ślubu. Wcześniej byli to Gosia i Piotrek oraz Ola i Łukasz.

Kilka słów od Kasi i Sebastiana:
„Bardzo, bardzo Wam dziękujemy za zdjęcia i film, wszystko jest super, jesteśmy zachwyceni, pokazaliśmy film narazie jednej grupie znajomych, są zachwyceni tak jak my 😉 oglądali Wasze teledyski na stronie i są pod ogromnym wrażeniem, mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze zobaczymy, bo z pewnością będziemy polecać. Film oglądaliśmy już dużooo razy i się nie nudzi, zabawny, romantyczny, jednym słowem wspaniały, pozdrawiamy gorąco.”

Teledysk ślubny

Dwór Złotopolska Dolina – przygotowania do ślubu i wesela

Dzień ślubu Kasi i Sebastiana był szczególny – wybrali piątek trzynastego, zgodnie z powszechnie panującym przekonaniem, że to przynosi szczęście 🙂   I – pomimo pochmurnego nieba i padającego deszczu – atmosfera tego szczęścia nieustannie była wokół nich obecna. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z dnia, który mimo iż nie popisał się pogodą, z całą pewnością będzie jednym z najpiękniejszych wspomnień dwojga zakochanych.

Ceremonia ślubu – Kościół pw. św. Zygmunta w Warszawie

 

Złotopolska Dolina – Mansion House – wesele

 

Złotopolska Dolina – sesja plenerowa

 

Ceremonia ślubu – Kościół pw. św. Zygmunta w Warszawie
Przyjęcie – Złotopolska Dolina w Zakroczymiu
Fryzura i makijaż – Salon Kunc & Dziedzic w Warszawie
Suknia ślubna – Madonna